Schůzky v Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague

Letenská 12/33  •  118 00 Prague  •  CZ  •  Telefon: ‎(420)(2) 6611 2233
Kontakt: Groups & Events Team , sales.augustine@luxurycollection.com , , ‎+420 266 112 413
Language

Svatby

Více jak 700 let historie snoubící se s neobvyklým prostředím hotelu spolu vytvářejí okouzlující atmosféru, a jsou tak základem pro opravdu nezapomenutelné vzpomínky. Přímé napojení hotelu na kostel sv. Tomáše zajišťuje hladký průběh celého svatebního dne – od svatebních příprav, v průběhu obřadu až po hostinu. V Augustine je každá svatba významnou událostí pro celý tým a každý z nás je zde pro to, aby se vaše sny staly skutečností v překrásné barokní kapli kostela Sv. Tomáše nebo v klidném prostředí hotelové zahrady.

Náš zkušený a speciálně školený tým je vám k dispozici po celou dobu svatby. Pro více informací nás prosím neváhejte kontaktovat. Bude nám ctí vám pomoci s přípravami vašeho svatebního dne.

Místa pro svatbu

Zahrada se slunečmí hodinami

Romantická Zahrada se slunečními hodinami je ideálním místem jak pro svatební obřad, tak i koktejlovou recepci. Její kouzelná a klidná atmosféra, v těsné blízkosti prostor obývaných mnichy, jednoduše uchvátí každého návštěvníka. Sluneční hodiny ze 13. století dominují celé zahradě a skvělou atmosféru tohoto místa si můžete vychutnat také při pohledu na vodopád s fontánkou pod hodinami. Originální kubistické lavičky svádějí k posezení a rozjímání v intimním prostředí tohoto místa.

V letních měsících procházejí paprsky slunečního světla přes červené střechy a barevně celou zahradu osvětlují. Zahrada je okouzlující i v zimě, když zelenou trávu zakryjí sněhové vločky.

Kostel Sv.Tomáše

Kostel Sv. Tomáše je jedním z nejkrásnějších a přitom poněkud skrytých barokních kostelů v Praze. Díky možnosti přímého vstupu do tohoto majestátního kostela je hotel Augustine ideálním místem pro svatby všech velikostí. Dnešní barokní kostel se nachází na místě bývalého augustiniánského kláštera, jehož historie sahá až do 13. století.

Původní dřevěné dveře s uměleckým kováním spojují hotel s Rajskou zahradou náležící kostelu obklopenou ambity a nevěsta s ženichem tak mohou pohodlně projít z kostela do hotelu za každého počasí.

Svatební služby

Floristka

Impozantní bukety a nápaditá květinová aranžmá vytvořená naší zručnou floristkou vždy odrážejí osobnost nevěsty. Svatební oblouk, koberec z okvětních lístků, květiny na šaty, květinové korunky nebo dlouhé řetezce dodájí celému obřadu lesk a glanc.

Svatební Dort

Našemu oceňovanému Šéfcukráři bude ctí připravit svatební dort podle vašich přání. Bez ohledu na tvar, chuť, zda bude pokryt marcipánem nebo dekorován cukrovými perlami, okvětními lístky nebo zlatou krajkou, dort s jistotou předčí vaše očekávání.

Svatební Koordinátor


Od prvního setkání, po celou dobu příprav, během obřadu, hostiny i následných oslav a až do úplného konce náš zkušený svatební koordinátor s vámi bude v kontaktu a zajistí, aby váš svatební den předčil veškerá vaše přání a očekávání.